Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Razer Thresher 7.1 për PlayStation 4, të zeza / kaltërta

Kodi i produktit:
226998
EAN:
8886419371298
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
RZ04-02230100-R3M1
Lidhës:
USB-A

Si të porosisim në Gjirafa50?

214.50 
Ju kurseni : 55.00   (26%)
159.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419371298
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
RZ04-02230100-R3M1
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Razer
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
2
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
12
Sistem zërimi 7.1:
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja Kufje Razer Thresher 7.1 për PlayStation 4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE