Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Razer Thresher 7.1 për Xbox One, të zeza / gjelbërta

Kodi i produktit:
226999
EAN:
8886419371311
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
16
Kodi i prodhuesit:
RZ04-02240100-R3M1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
217.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Njihuni me Razer Thresher 7.1 Wireless Gaming Headphones! Me veshjet e tyre, rehati, karakteristika të shëndosha dhe dizajn të bukur, ata do t'ju kënaqin! Përfshin një mikrofon të përshtatshëm (100 - 10,000 Hz) për bisedat e lojrave dhe një bateri të integruar që zgjat deri në 16 orë në një karikim të vetëm. Këto kufje ofrojnë dëgjues me 7.1 Dolby Surround Sound të fundit, një eksperiencë të shëndoshë në sajë të një frekuence të gjerë prej 12-28000 Hz me rezistencë prej 32 ohms. Poashtu, kufjet Razer Thresher 7.1 janë të pajisura me këmbyes të madh të zërit 50mm neodymium për të dhënë tingull kristal të qartë me një trefishtë të lartë dhe mes të gamës së plotësuar me tone shumë të thella dhe të fuqishme bas. Bateria zgjat deri në 16 orë dhe rimbush për rreth 4 orë. Pesha e përafërt e produktit 408 gram. Pa një qëndrim të kufjeve, i projektuar për Xbox One.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419371311
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
16
Kodi i prodhuesit:
RZ04-02240100-R3M1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
408
Prodhuesi:
Razer
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
2
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
12
Sistem zërimi 7.1:
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja Kufje Razer Thresher 7.1 për Xbox One edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE