Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje ROCCAT Renga Boost, të zeza

Kodi i produktit:
252348
EAN:
4250288128569
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
ROC-14-410
Komanda e zërit:
Në kabllo

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Roccat Renga Boost janë kufje per lojra me një dizajn të fuqishëm dhe cilësi më të lartë stereo të cilësisë së studios. Natyrisht, kufjet janë shume të rehatshme dhe një mikrofon i ndjeshëm. Me këtë pajisje, ju thjesht shtypni të gjithë armiqtë në betejat e lojës dhe në shumë beteja ju do t'i mundni. Kufje të forta, por shumë të rehatshme dhe veçanërisht të lehta me driver 50mm, bas të fuqishëm, jastek të rehatshëm të veshëve dhe një shirit të gjerë ergonomik. Compatible me PC, PS4, Xbox One, WiiU dhe telefonat celularë dhe tableta. Në palë vathë ventilim të integruar - ventilim. Mikrofoni i ndjeshëm i palosshëm. Përgjigjja e frekuencës 20 - 20,000 Hz. Rezistenca 32 Ohm. Dimensionet 20 x 21 x 10 cm. Pesha 210 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4250288128569
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
ROC-14-410
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
16. 1. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
2
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Mikrofon:
Palosëse
Pesha [g]:
210
Prodhuesi:
ROCCAT
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE