Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje SteelSeries Arctis 3 Bluetooth (2019 Edit)

Kodi i produktit:
749287steel
EAN:
5707119036177
Mikrofon:
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22

Si të porosisim në Gjirafa50?

161.50 
Ju kurseni : 39.00   (24%)
122.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries Arctis 3 janë kufje për gamera që do ju plotësojnë të gjitha kërkesat për performancë dhe përcjellje të zërit me detaje dhe pastërti maksimale.

Kufjet janë të pajisura me transmetuesit me madhësi 40 mm që funksionojnë nën frekuencat 20 Hz - 20 kHz me ndjeshmëri 98 dB dhe impedancë 32 Ohm. Janë të ndërtuara me dizajn ergonomik dhe të lehtë për t'ju ofruar rehati për një kohë të gjatë, si dhe kanë mikrofon të integruar i cili mund të fiket tërësisht. Për t'u lidhur me PC mund të përdorni kabllon ose teknologjinë Bluetooth v4.1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119036177
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
28
Kodi:
61509
Lansuar:
3. 1. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pa kabllo:
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE