Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje wireless, PEAR, BT-05

Kodi i produktit:
133455pea
EAN:
6999895681033
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

KufjeDëgjuese Wireless PEAR BT-05janë dizajnuar për t'ju m undësuar ngegjimin e muzikë tuaj, gjatë kohës kur punoni, ushtroni apo ngisni makinen. Produkt cilësor i cili krahas kualitetit të garantuar të buzikët tuaj të preferuar, përmes sistemit bluetooth ju mundëson të kyqeni me pajisje shtesë, duke ju mundësuar edhe dirigjimin dhe komunikimin me telefon në të njejtën kohë. KufjetNdëgjojset e kanë të bashkangjitur edhe micro kabllon e cila mundëson mbushjen e saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6999895681033
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE