Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti e rrymës nJoy Legion 600, 600W

Kodi i produktit:
225370
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
SATA:
6
Prodhuesi:
NJoy
Port dalës DC:
+3.3/5V (14/11A-101W), +12V (40A-480W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Certifikikimi 80PLUS Silver konfirmon se njësitë e fuqisë Legion prodhohen në një standard të lartë. Ata shfaqin nivele të sakta të tensionit dhe ofrojnë një operacion të qetë. Falë përdorimit të komponentëve të kualitetit të lartë, ato shfaqin degradim të ngadaltë të kapacitoreve dhe ofrojnë qëndrueshmëri afatgjatë dhe funksionim më të qëndrueshëm.

Burim energjie prej 600W se bashku me një dizajn gjysmë-modular të kabllove të sheshtë. Ofron PFC aktiv. Për mbrojtjen e komponentëve elektrikë, teknologjia OCP / OVP / UVP / SCP / OPP / OTP ofron mbrojtje. Operacioni i heshtur trajtohet nga një tifoz inteligjent 140mm. Lidhëse: 1 x 20 + 4pin, 1 x ATX / EPS 12V, 4 x PCI-E 6 + 2pin, 6 x S-ATA dhe 4 x 4pin molex. Përputhshmëria: Nvidia SLI, AMD CrossFireX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
CPU 4 pin:
2
EAN:
6422956007492
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS SILVER
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi:
PWPS-060ASBL-BU01B
Lansuar:
2. 11. 2017
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Modular:
Molex 4 pin:
4
Niveli i zhurmës [dB]:
21
PCI-E:
4
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (14/11A-101W), +12V (40A-480W)
Prodhuesi:
NJoy
SATA:
6
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Kuti e rrymës nJoy Legion 600 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE