Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti për hard disk ADATA ED600, 2.5" - USB 3.1, e zezë

Kodi i produktit:
229434
EAN:
4713218463234
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ED600
Lloji i kornizës:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA ED600 është një kuti e projektuar për të ruajtur disqet 2.5 inç. Falë dizajnit, formati i kutisë është shumë i thjeshtë dhe i shpejtë, thjesht hapni kutinë, futni njësinë, mbyllni kutinë dhe çdo gjë është gati për përdorim! Kutia është projektuar për ruajtjen e çdo paisjeje me një gjatësi prej 7 mm ose 9,5 mm. Ju mund të instaloni si një HDD standard ashtu dhe SSD. Kutia është në përputhje me laptopë, PC, PS4, XBOX One dhe lojëra të tjera konzolë. Me këtë kuti ju mund të jeni i sigurt se disku i ruajtur në të do t'i mbijetojë pothuajse çdo katastrofe. Kutia është rezistente ndaj goditjeve, dridhjeve ose madje edhe ujit dhe pluhurit me shkallë mbrojtjeje IP54. Pjesa e brendshme e kutisë është e mbushur me mbushje silikoni, kështu që disku është i mbrojtur kundër rënies nga një lartësi deri në një metër. Kutia ka një port USB 3.1 për transferimin e të dhënave me shpejtësi të lartë deri në 5 Gbps. Dimensionet e saj janë: 136 x 96 x 19 mm. Pesha 126 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218463234
Formatet e mbështetura të diskut ["] :
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ED600
Lloji i kornizës:
Jashtëm
Prodhuesi:
ADATA
Teknologjia e brendshme:
SATA
Teknologjia e porteve:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE