Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop Acer Aspire 1 (A114-32-C57A), Intel Celeron N4100, 4GB RAM, 64GB eMMC, 14" Full HD, Intel UHD Graphics, i kaltër

Kodi i produktit:
242669
Bluetooth:
Lloji i hard diskut:
eMMC
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Windows 10 në modalitetin S
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

291.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Acer Aspire 1 është laptop me dizajn të bukur, të hollë dhe me performancë solide dhe të shpejtë për përdorim të përditshëm në biznes. Dizajni i sofistikuar dhe super i lehtë ju mundëson që ta bartni me vete kudo që shkoni dhe të punoni në atë me orë të tëra.

Laptopi vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Celeron N4100 i cili kombinohet me 4GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 14", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju sjellur performancë të shpejtë kompjuterike dhe imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara.

Pos kësaj, laptopi mban 64GB eMMC për ruajtjen e të dhënave, ka 3 porte USB (1x 3.0 / 3.1 Gen 1, 2x 2.0), portet HDMI, Gigabit Ethernet për lidhje me pajisje të tjera. Për furnizim me energji përdorë bateri 2 qelizore 4810 mAh si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 S.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
4713883920629
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Gemini Lake - gjenerata e 6-të
Gjerësia [mm]:
343
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 600
Kodi i prodhuesit:
NX.GW9EC.001
Lansuar:
29. 8. 2018
Lartësia [mm]:
17,95
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lloji i hard diskut:
eMMC
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
N4100(1.1/2.4GHz 4 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Kaltër
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
1
Pesha [kg]:
1,65
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 në modalitetin S
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
245

Bashkangjitja Laptop Acer Aspire 1 (A114-32-C57A) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE