Laptop Acer Aspire 5 (A515-51-37BE), i zi NX.GS1EC.002

543.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.29€ në muaj  

215567
2 artikuj
+
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Detajet teknike

Bluetooth:
Po
Diagonalja e ekranit ["]:
15,6
Drive optik:
Jo
EAN:
4713883312950
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
381,5
HDMI:
Po
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Kodi:
NX.GS1EC.002
Lartësia [mm]:
21,6
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot), LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i SSD:
2.5" SATA
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
7100U (2.4GHz 2 bërthama/4 threads)
Në ofertë që nga:
10. 6. 2017
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB 2.0 Type-A:
2
Numri i porteve USB 3.0 / 3.1 Gen 1 Type-A:
1
Pesha [kg]:
2,2
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
Ac
Tastierë numerike:
Po
Trashësia [mm]:
262,9
USB Type-C:
Po

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera