Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Acer Chromebook Spin 11 (CP311-1HN-C3YV), Intel Celeron, 11.6" HD Touchscreen, 4GB RAM, 32GB eMMC, Intel HD Graphics, i argjendtë

Kodi i produktit:
234833
Bluetooth:
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Trashësia [mm]:
206
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Google Chrome OS

Si të porosisim në Gjirafa50?

384.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky Acer Chromebook Spin 11 (CP311) është i pajisur me një procesor 4-bërthamësh Intel Celeron N3450 me një frekuencë bazë prej 1.1 GHz dhe TurboBoost deri në 2.2 GHz. Ka 4 GB DDR3 memorie dhe 32 GB memorie të brendshme eMMC. Ekrani me prekje IPS ka një diagonale 11.6 "dhe një rezolucion HD standarde prej 1366x768 piksele. Tipi C (me mbështetje DisplayPort), 2x USB 3.0 / 3.1 Gen 1 dhe audiolidhës , përfshirë në të edhe Wacom Stylus Pen.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
11.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4713883640466
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Apollo Lake - gjenerata e 5-të
Gjerësia [mm]:
296
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics 500
Kodi i prodhuesit:
NX.GVFEC.001
Lansuar:
14. 4. 2018
Lartësia [mm]:
19.9
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje), IPS
Lloji i hard diskut:
eMMC
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
N3450 (1.1/2.2GHz 4 bërthama/4 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
2
Pesha [kg]:
1.25
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1366 x 768 (HD)
Sistemi operativ:
Google Chrome OS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
206
USB-C:

Bashkangjitja Laptop Acer Chromebook Spin 11 (CP311-1HN-C3YV) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE