Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Apple MacBook Air 13, 13.3" WQXGA, M1, 8GB RAM, 256GB SSD, GPU 7-bërthamor, i artë (2020)

Kodi i produktit:
308111
Besueshmëria:
100 %
Pesha kg:
1.29
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
E artë
Numri i bërthamave të procesorit:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,207.50 
Ju kurseni : 248.00   (21%)
959.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Best price badge

Çmimi më i mirë i garantuar

Në rast se gjeni këtë produkt në treg me çmim më të lirë, atëherë Gjirafa50 e mbulon diferencën.

Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 79.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole sllovake. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Gjenerata e re e Apple MacBook Air është një revolucion i vërtetë në performancën e këtij laptopi kompakt. Ai ofron të gjitha tiparet dhe funksionet tuaja të preferuara, por performanca është në një nivel tjetër. Me MacBook Air të ri, ju mund të merrni pjesë në kërkimin e redaktimit të videos me definicion të lartë dhe të përdorni aplikacione profesionale sfiduese. Baza e këtij versioni të veçantë të Apple MacBook Air 13 (M1, 2020) është një procesor 8-bërthamor Apple M1 me një GPU 7-bërthamor dhe një motor 16-bërthamor Neural Engine. Procesori gjithashtu përfshin 8 GB memorie operative RAM. Pamjet sigurohen nga një ekran 13.3 " Retina IPS me një rezolucion prej 2560 × 1600 px. Një disk SSD me kapacitet prej 256 GB është gati për të dhënat e përdoruesit. Laptopi është gjithashtu i pajisur me teknologjitë wireless Wi-Fi dhe Bluetooth 5.0, një palë porte Thunderbolt / USB 4, një lexues të gjurmëve të gishtave Touch ID, një kamerë praktike FaceTime HD dhe një lidhës audio 3.5 mm, duke përdorur macOS Big Sur si sistemin operativ të tij.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Není
EAN:
194252058725
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
304.1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
18
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Apple 7-core
Lansuar:
23. 2. 2021
Lartësia mm:
16.1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i procesorit:
Apple
Materiali i shasisë:
Alumin
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
M1
Ndriçimi cdm2:
400
Ngjyra:
E artë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
2
Pa taste numerike:
Përmbajtja në paketim:
Karikues (USB-C), Laptop
Pesha kg:
1.29
Prodhuesi:
Apple
Raporti i shikimit:
16:10
Renditjashfaqja:
SK
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS Big Sur
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
212,4
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE