Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop Apple MacBook Pro 13 Touch Bar, Intel Core i5, 2.3 GHz, 8GB RAM, 256 GB SSD, i argjendtë (2018)

Kodi i produktit:
240212
Besueshmëria:
100 %
Pesha kg:
1.37
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme GB:
256

Si të porosisim në Gjirafa50?

1755.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 146.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Apple MacBook Pro 13 vjen me karakteristika të përmirësuara dhe teknologjië më të fundit përbrenda një trupi super të hollë dhe të lehtë që ju sjell performancë solide dhe konsistente për ta punuar me efiçiencë dhe të hapni çfarëdo aplikacioni që kërkon fuqi kompjuterike. Merreni këtë laptop për përdorim të lehtë dhe të shpejtë pas asnjë telash.

Aksesori vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i5 që kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR3, ekranin me madhësi 13.3" Retina me rezolucion prej 2560 x 1600 piksela si dhe kartelën grafike Intel Iris Plus Graphics 655 për imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë jashtëzakonisht të shpejtë kompjuterike.

Poashtu, laptopi është pajisur me 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, vjen i pajisur me 4x porte Thunderbole 3 / USB-C 3.1 dhe 3.5 mm stereo jack, mban kamerën praktike FaceTime HD me 720p rezolucion, mban panelin me prekje Touch Bar me lexuesin e gishtërinjëve Touch ID, ka sistemin operativ MacOS dhe vjen me ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
1901987153880
Frekuenca e memories MHz:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake R - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
304
Kapaciteti i memories GB:
8
Kartë grafike:
Intel Iris Plus Graphics 655
Kodi:
MR9U2CZ/A
Lansuar:
18. 7. 2018
Lartësia mm:
15
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos::
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme GB:
256
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Numri i hard disqeve:
1
Pesha kg:
1.37
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
212,4
USB-C:

Bashkangjitja Laptop Apple MacBook Pro 13 Touch Bar edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE