Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M1, 8GB, 256GB, 8-bërthamësh GPU, i argjendtë (M1, 2020)

Kodi i produktit:
318081
Drive Optik:
Není
EAN:
194252166949
Sistemi Operativ:
Apple Mac OS Big Sur
Vnabídce od:
11. 5. 2021

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,259.50 
Ju kurseni : 50.38   (4%)
1,209.12 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 100.76 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Apple MacBook Pro 13 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Aksesori vjen i pajisur me procesorin 8 bërthamësh Apple M1 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 13.3'', kualitet WQXGA dhe rezolucion prej 2560 x 1600 piksela si dhe kartelën grafike Apple 8-core për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, lexues të gishtërinjëve dhe lexues të kartelave të memories, mban portet HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ Apple Mac OS Big Sur.

Vlerësimet

WGQFWE
Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive Optik:
Není
EAN:
194252166949
Sistemi Operativ:
Apple Mac OS Big Sur
Vnabídce od:
11. 5. 2021

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE