Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop ASUS ZenBook 14 UX431FA, 14" Full HD, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Core i7, Intel UHD Graphics, i kaltër

Kodi i produktit:
252154
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
1
Memorie e brendshme [GB]:
512
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Kaltër, argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

939.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 78.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Stil, vëmendje në detaje dhe inovacion, ky është laptopi ASUS ZenBook 14 UX431FA. Trupi i tij i hollë dhe i lehtë e bën shoqërues ideal gjatë udhëtimeve tuaja. ASUS ZenBook 14 ju ofron gjithçka që ju nevojitet për punë dhe argëtim, të gjitha në një shtresë shumë elegante. Ky laptop ASUS ZenBook 14 UX431FA përdor një procesor katër bërthamësh, Intel Core i7-8565U që përmban teknologji HyperThreading për shumëfishim të efektshëm me aftësinë për të trajtuar deri në dy procese të njëkohëshme për bazë. Procesori operon në frekuencë prej 1.8 GHz ose deri në 4.6 GHz në modalitetin TurboBoost, dhe plotësohet më tej me 16 GB memorie DDR3 (në pllakë / nuk ka slote në dispozicion). Të dhënat e imazhit për ekranin 14" Full HD (250nits, 1920 x 1080 piksel, NTSC: 72%, Wide View) sigurohen nga kartela grafike, Intel UHD Graphics. Disku optik nuk është prezent. Për të dhënat e përdoruesit është në dispozicion një hard disk 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe. Poashtu ofron Wi-Fi, Bluetooth 4.2, port USB lloji C 3.1 Gen 2, port USB 3.0 / 3.1 Gen 1, port USB 2.0, kamerë HD, lidhës të kombinuar për audio, HDMI, lexues të kartës së memories, lexues të gjurmëve të gishtave, SonicMaster audio / Harman Kardon dhe një tastierë me ndriçim. Furnizimi me energji mundësohet nga bateria 47 Wh. Ky laptop vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
4718017237017
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
323
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
16
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
UX431FA-AN015R
Lansuar:
18. 1. 2019
Lartësia [mm]:
15.9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
512
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Kaltër, argjendtë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
1
Pesha [kg]:
1.45
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Trashësia [mm]:
211
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:

Bashkangjitja Laptop ASUS ZenBook 14 UX431FA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE