Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop ASUS ZenBook 14 UX433FN, Intel Core i7, 16GB RAM, 512GB SSD, 14" Full HD, NVIDIA GeForce MX150, i argjendtë

Kodi i produktit:
249160
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Memorie e brendshme [GB]:
512
Modeli i procesorit:
Modeli i procesorit:8565U (1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1178.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 98.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model ASUS ZenBook 14 UX433FN përdorë procesorin Intel Core i7-8565U, i cili ka teknologji HyperThreading për një shumëfishim të duhur, me aftësinë për të trajtuar deri në dy procese njëkohësisht në një bazë dhe vepron në një frekuencë prej 1.8 GHz me mundësi për të rritur deri 4.6 GHz në regjimin TurboBoost. Procesori përfundon më tej me 16 GB memorie DDR3 (në bordin / pa vend të disponueshëm). Ekrani me diagonale 14 "Full HD (300nits, 1920 x 1080 piksele, NTSC 72% Wide View) shfaq imazhe në kombinim me kartën grafike NVIDIA GeForce MX150 2GB GDDR5 Të dhënat e përdoruesit janë ruhen në diskun 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe. Ndërfaqja ofron Wi-Fi pa tel dhe Bluetooth 5.0, USB Lloji C 3.1 Gen 2, USB 3.0 / 3.1 Gen 1, USB 2.0, kamera IR / HD, lidhës i kombinuar audio, HDMI, lexues i kartave të memories, SonicMaster / Harman Kardon dhe një tastierë me ndriçim. Ky laptop furnizohet me bateri 50 Wh dhe vjen me Windows 10 Home.?

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
4718017160742
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
319
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2048
Kapaciteti i memories [GB]:
16
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce MX150
Kodi:
UX433FN-A5058T
Lansuar:
14. 11. 2018
Lartësia [mm]:
15.9
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
512
Modeli i procesorit:
Modeli i procesorit:8565U (1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Pesha [kg]:
1.09
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
TPM:
Trashësia [mm]:
199
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:

Bashkangjitja Laptop ASUS ZenBook 14 UX433FN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE