Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Huawei MateBook X Pro, 13.9", Intel Core i7, 16GB DDR3 RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce MX250, i hirtë

Kodi i produktit:
292687
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 1:
2
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Metal
Mbështet Power Delivery:

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,019.50 
Ju kurseni : 250.00   (12%)
1,769.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 147.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi Premium MateBook X Pro, i cili krenohet me parametrat më të lartë dhe mjeshtërinë ekskluzive. Është një makinë kompakte, e lehtë por jashtëzakonisht e fuqishme me një ekran 3K me korniza minimale dhe mundësinë e kontrollit të prekjes për përdoruesit më të kërkuar që nuk janë të kënaqur me kompromiset. Laptopi është shoqëruesi ideal i udhëtimit falë modelit të tij të hollë me një trashësi prej vetëm 14.6 mm, peshë të ulët afërsisht 1.33 kg dhe një ndërtim të përgjithshëm kompakt dhe të qëndrueshëm. Ka një stil të bukurisë natyrore të një trupi metalik, skajet e të cilit janë përpunuar duke përdorur një bluarje të veçantë diamanti, e cila i jep pajisjes një pamje moderne premium që do t'ju shoqërojë në çdo hap të rrugës. Gjithashtu befasuese është jeta e baterisë deri në 13 orë kur luani video lokale me cilësi 1080p. Kështu që ai mund të bëjë punë gjatë gjithë ditës pa ndonjë problem dhe mbetet akoma energji për t’u argëtuar. Kur energjia mbaron, fillon një funksion i shpejtë i ngarkimit, me të cilin mund të rimbushni shpejt baterinë (jeta aktuale e baterisë varet nga përdorimi, aplikacionet dhe cilësimet e menaxhimit të energjisë). MateBook X Pro ka korniza ultra të hollë rreth ekranit, i cili i kombinuar me rezolucion të lartë krijon një efekt të jashtëzakonshëm. Kjo ju lejon të përqendroheni më mirë në imazh. Shijoni imazhe me cilësi të lartë brenda dhe jashtë. Laptopi kompakt Huawei MateBook X Pro përdor një procesor 4-core Intel Core i7-10510U, i cili ka teknologji HyperThreading për multitasking më të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bazë. Procesori operon me një frekuencë prej 1.8 GHz me mundësinë e rritjes në modalitetin TurboBoost deri në 4.9 GHz dhe plotësohet më tej nga 16 GB memorie funksionimi DDR3. Ekrani me prekje 13.9 " LTPS me rezolucion prej 3000 x 2000 piksele, në ndërthurje me një kartë grafike NVIDIA GeForce MX250 2GB GDDR5. Një hard disk 1 TB SSI PCMe NVMe është gjithashtu gati për të dhënat e përdoruesit. I pajisur me Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0, 2x USB Type-C, 1x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, lidhës 3.5 mm, lexues i gjurmëve të gishtërinjve në butonin e rrymës, tastiera me ndriçim prapa dhe një kamerë HD është gjithashtu e integruar. Mundësohet nga një bateri 57.4 Wh. Windows 10 Pro është sistemi operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
13.9
Drive optik:
Jo
EAN:
6972453160782
Frekuenca e memories MHz:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
304
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
13
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
2048
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce MX250
Kodi:
53010VVN
Lansuar:
22. 7. 2020
Lartësia mm:
14.6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Touch, LTPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
E dedikuar
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Metal
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
10510U(1.8/4.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Hirtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 1:
2
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Pesha kg:
1.33
Prodhuesi:
Huawei
Rezolucioni i ekranit:
3000 x 2000 (+ QSXGA)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Trashësia mm:
217
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE