Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo Legion 5 15ACH6H, 15.6'', AMD Ryzen 5, 16 GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, i kaltër/zi

Kodi i produktit:
317076
Bateri:
4-qelizore, 80Wh
Raporti i shikimit:
16: 9
Memoria maksimale GB:
32
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
5600H(3.3/4.2GHz 6-bërthama/12-threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,164.50 
Ju kurseni : 205.00   (18%)
959.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 79.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ky laptop ndërthur veçori teknologjike ideale për performancë të përsosur. Ka procesor AMD Ryzen 5 5600H me 6 bërthama. Memoria ka kapacitet 16GB RAM ndërsa për të dhëna ka 512 GB SSD. Ekrani 15.6 inç ofron rezolucion 1920 x 1080 (Full HD) pikselë në kombinim me kartelën grafike NVIDIA GeForce RTX 3060. Mbështet Bluetooth, Wifi, portet USB dhe nuk ka sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-qelizore, 80Wh
Boost Clock MHz:
1 702
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive Optik:
Jo
EAN:
195713119252
FreeSync:
Frekuenca e memories MHz:
3200
Frekuencë Hz:
165
Fuqia maksimale e burimit të energjisë W:
300
Fuqia maksimale grafike W:
130
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Zen 3 -gjenerata e 5-të
Gjerësia mm:
362,56
HDMI 2.1:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
5.1
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3060
Kodi:
82JU003DCK
Lartësia mm:
25,75
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
LLoji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Plastikë
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memoria maksimale GB:
32
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
5600H(3.3/4.2GHz 6-bërthama/12-threads)
Ndriçimi cdm2:
300
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
2
Pesha kg:
2.4
Prodhuesi:
Lenovo
Raporti i shikimit:
16: 9
Renditjashfaqja:
CZ
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rozlišení webkamery:
720p
Shtrirja e ngjyrave:
SRGB 100%
Sipërfaqja e ekranit:
Antireflektive
Sistemi Operativ:
Nuk ka
Slot për memorie:
2 (0 e lire)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
260,61
Ueb kamerë:
Verzioni i Bluetooth:
V5.1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE