Laptop Lenovo ThinkPad E580, Intel Core i5-8250U, DDR4 8GB, SSD 256GB, 15.6 ", zezë

Kodi i produktit:
231818
Bluetooth:
Prodhuesi:
Lenovo
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme :
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
869.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 72.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lenovo ThinkPad E580 përdor procesorin Intel Core i5-8250U 4-bërthamor, i cili përmban teknologjinë HyperThreading për një performancë të lartë me aftësinë për të përpunuar deri në dy procese njëkohësisht në një bërthamë. Procesori operon me frekuencë 1.6 GHz e deri në 3.4 GHz në mënyrë TurboBoost dhe plotësohet me 8 GB memorie DDR4 (1 modul / 2 slote). Hard disku me kapacitet 256 GB i llojit SSD M.2 PCIe NVMe Opal2, shërben për të dhënat e përdoruesit, sistemin dhe aplikacionet. Ekrani 15.6 "IPS Full HD me rezolucion 1920 x 1080 piksel, paraqet të dhënat e ofruara nga kartela grafike Intel UHD Graphics. Laptopi mbështet teknologjitë Wi-Fi, Bluetooth dhe Gigabit Ethernet. Ka gjithashtu porte USB 3.0 / 3.1 Gen 1, 1x USB 2.0 , USB 3.1 Type-C Gen 2, HDMI, portë të kombinuar kufje / mikrofon dhe lexues e kartave të memories, ka tastierë me ndriçim dhe lexues të gjurmëve të gishtave. Sistemi operativ është Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
1923305200038
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake R - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
252
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi i prodhuesit:
20KS006AMC
Lansuar:
7. 3. 2018
Lartësia [mm]:
369
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, e pa shkëlqyeshme (mat)
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme :
Bardhë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
2.1
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
TrackPoint:
Trashësia [mm]:
19,95
USB-C:

Bashkangjitja Laptop Lenovo ThinkPad E580 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE