Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo V130-15IKB, 15.6", 4GB RAM, 256GB SSD, HD Graphics 620, Core i3, i hirtë

Kodi i produktit:
258311
Bluetooth:
V4.1
Pesha [kg]:
1.8
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/AHCI (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
7020U (2.3GHz 2 bërthama / 4 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

409.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Lenovo V130-15IKB ju ofron një dizajn me detaje të sofistikuara. Pesha e tij fillon me 1.80 kg, lehtë mund ta përdorni atë për punë dhe argëtim kudo që të jeni. Përveç kësaj, ju mund ta hapni atë horizontalisht për një bashkëpunim më të mirë në ekip. Sigurisht, integrimi i USB 3.0 / 3.1 Gen 1 për kopjim të shpejtë nga pajisjet e jashtme mund të merret si e mirëqenë. Ekziston edhe teknologjia wireless WiFi dhe Bluetooth, kabllo Gigabit Ethernet dhe ndërfaqja multimediale HDMI për lidhjen me një ekrane të jashtëm.

Ky Lenovo V130-15IKB është i pajisur me një procesor 2-bërthamësh Intel Core i3-7020U që përmban HyperThreading. Procesori vepron në një frekuencë prej 2.3 GHz dhe plotësohet me 4 GB memorie DDR4 (4 GB në bord). Ekrani 15.6 "Full HD përmban një rezolucion 1920 x 1080 piksel me Intel HD Graphics. 256 GB SSD M.2 PCIe HDD është përfshirë për të dhënat e përdoruesit, plus një DVD ± RW drive optik. E fundit por jo më pak e rëndësishme, duhet të përmendim kamerën e integruar HD, dalje HDMI dhe lexuesin e kartës së kujtesës. Furnizohet me energji nga një bateri 2 qelizore 30Wh, po ashtu, sistemi operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V4.1
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
DVD
EAN:
193268673137
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
375
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë [h]:
6
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
256
Kartë grafike:
Intel HD Graphics 620
Kodi:
81HN00N5CK
Lansuar:
30. 3. 2019
Lartësia [mm]:
22,3
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
TN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot), LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/AHCI (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
7020U (2.3GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Hiri
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
2
Pesha [kg]:
1.8
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
1 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastierë numerike:
Trashësia [mm]:
253

Bashkangjitja Laptop Lenovo V130-15IKB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE