Laptop MSI Gaming GL63 8SC-079XBK, 15.6", 8GB RAM, 256GB SSD, GeForce GTX 1650, Core i7, i zi

Kodi i produktit:
633852msi
Altoparlantë:
2x 3W
Port hyrës për mikrofon:
1
Ngjyra:
Zezë
Numri i prodhuesit:
9S7-16P812-079
OS:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

1191.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 99.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
2x 3W
Diagonalja ["]:
15.6
EAN:
4719072649845
Emri i serisë:
Gaming
Frekuenca e memories RAM [MHz]:
1333 (2666)
Frekuenca [Hz]:
60Hz
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
3834
Kapaciteti i memories RAM [GB]:
8
Kapaciteti i SSD [GB]:
256
Kartela grafike:
GeForce GTX 1650
Koha e reagimit:
Tr+Tf 11ms
LAN:
Rivet/E2500V2-CG
Lexues për karta të memories:
1x SD (XC/HC)
Lloji i baterisë:
6CELLS/3S2P
Lloji i grafikës:
NVIDIA
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Lloji i memories RAM:
DDR4 SDRAM
Lloji i procesorit:
COFFEE LAKE
Memoria grafike [GB]:
4
Mini DiplayPort:
1
Modeli:
GL63 8SC-079XBK
Modeli i procesorit:
I7-8750H, (6 bërthamësh), 2.2GHz
Ngjyra:
Zezë
Numri i prodhuesit:
9S7-16P812-079
OS:
Jo
Përmasat [mm]:
383 x 260 x 29.5 mm
Pesha [kg]:
2.3
Port dalës HDMI:
1x (4K @ 30Hz)
Port hyrës për mikrofon:
1
Prodhuesi:
MSI
Radhitja e tastierës:
UI
Rezolucioni [piksel]:
1920x1080 (Wide View FHD)
Sloti për CPU:
BGA-1440pin
Tastierë me ndriçim:
Teknologjia e diskut SSD:
PCIe GEN3x2 NVMe
Ueb kamerë:
Verzioni i mbështetur WLAN:
802.11ac 2x2+BT
WLAN:
INTEL/9560.NGWG.NV

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE