Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI GF63 Thin 9SC-103BK, 15.6", 8GB RAM, 512GB SSD, GTX 1650, i5, i zi

Kodi i produktit:
952451msi
Audio:
2 x 2W altoparlantë
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Tastier me ndriçim:
Po (një ngjyrë, e kuqe)
Standardet e WiFi:
802.11 ac + BT 2x2
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,052.50 
Ju kurseni : 123.00   (12%)
929.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 77.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

MSI GF63 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike, e sidomos për lojtarët e apasionuar. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike.

Laptopi vjen i pajisur me procesorin Intel Core i5-9300H, i cili operon në frekuencë 2.4GHz, i kombinuar me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 15.6'', me kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela, si dhe kartelën grafike NVIDIA® GeForce® GTX 1650 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike.

Pos kësaj, laptopi mban 512GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, dhe audio jack.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio:
2 x 2W altoparlantë
Chipset Intel® HM370:
Intel® HM370
Diagonalja e ekranit:
15.6
EAN:
4719072690588
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë:
51 Whr
Kapaciteti i memories grafike:
4GB
Kapaciteti i memories RAM GB:
8GB
Kapaciteti i memories së brendshme GB:
512
Karta grafike:
NVIDIA® GeForce® GTX 1650 With Max-Q Design
Kodi i brendshëm:
103BK-BB5930H8GXXDX10MH
Lloji i baterisë:
3 qelizore, Li-Polimer
Lloji i diskut:
M.2 PCIe SSD
Lloji i ekranit:
IPS, FHD, Anti-Glare
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Modeli i kartelës grafike:
GTX 1650
Modeli i procesorit:
I5-9300H, 2.4GHz
Ngjyra:
I zi
Përmasat:
359 x 254 x 21.7 mm
Pesha:
1.86 kg
Porte audio:
1x për mikrofon (hyrës), 1x për kufje (dalës)
Porte IO:
1x RJ45 1x (4K @ 30Hz), HDMI 1x USB-C 3.2 Gen1, 3x USB-A 3.2 Gen1
Prodhuesi:
MSI
Standardet e WiFi:
802.11 ac + BT 2x2
Tastier me ndriçim:
Po (një ngjyrë, e kuqe)
Uebkamerë:
Po (HD)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE