Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI GF65 Thin 9SD-209BK, 15.6", 8GB RAM, 512GB SSD, GTX 1660 Ti, i7, i zi

Kodi i produktit:
453861msi
Chipset:
Intel® HM370
Lloji i ekranit:
IPS, FHD, Anti-Glare
Tastierë me ndriçim:
Po (një ngjyrë, e kuqe)
Prodhuesi:
MSI
Pesha:
1.86

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,421.50 
Ju kurseni : 122.00   (9%)
1299.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 108.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

MSI GF65 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike, e sidomos për lojtarët e apasionuar. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike.

Laptopi vjen i pajisur me procesorin Intel Core i7-9750H, i cili operon në frekuencë 2.6GHz, i kombinuar me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 15.6'', me kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela, si dhe kartelën grafike NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike.

Pos kësaj, laptopi mban 512GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, dhe audio jack.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel® HM370
CPU:
Intel Core i7
Diagonalja e ekranit:
15.6"
EAN:
4719072691035
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories grafike:
6GB
Kapaciteti i memories RAM GB:
8
Kapaciteti i memories së brendshme GB:
512
Kodi i brendshëm:
BB7975H8GXXDX10MA
Lloji i diskut:
M.2 PCIe SSD
Lloji i ekranit:
IPS, FHD, Anti-Glare
Lloji i memories grafike:
GDDR6
Modeli i kartes grafike:
GeForce GTX 1660 Ti
Ngjyra:
E zezë
Përmasat:
359 x 254 x 21.7 mm
Pesha:
1.86
Prodhuesi:
MSI
Tastierë me ndriçim:
Po (një ngjyrë, e kuqe)
Uebkamerë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE