Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI GS65 Stealth 8SG-039CZ, Intel Core i7, 32GB RAM, 512GB SSD, 15.6", NVIDIA GeForce RTX 2080, i zi

Kodi i produktit:
252100
Bluetooth:
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,775.50 
Ju kurseni : 836.00   (30%)
1939.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 161.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Laptopi MSI MSI GS65 Stealth është laptop i dizajnuar për gaming i cili kombinon performancën dhe stilin. Ky laptop vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i7-8750H i cili operon me frekuencë 2.2 Ghz deri në 4.1 GHz në TurboBoost dhe kombinohet me RAM memorien e llojit DDR4 me kapacite 32GB, ekranin me madhësi 15.6'' IPS-144 me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080 piksel i kombinuar me kartelën grafike NVIDIA GeForce RTX 2080 8GB GDDR6 Max-Q. Laptopi posedon edhe teknologjitë Wi-Fi, Gigabit Ethernet dhe Bluetooth 5.0, porte USB, HDMI, mini DisplayPort, lexuesin e kartelave të memories, kamerë, tastierë SteelSeries Gaming Keyboard, port për audio dhe bateri 4-qelizore me kapacitet 82Wh. Operon me sistemin operativ Windows 10 Home. Dimensionet e laptopit janë 17.9 x 357.7 x 247.7 mm, pesha 1.9 kg, kurse ngjyra e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4719072614096
Frekuenca e memories [MHz]:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
357,7
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
8192
Kapaciteti i memories [GB]:
32
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 2080
Kodi:
GS65 Stealth 8SG-039CZ
Lansuar:
29. 1. 2019
Lartësia [mm]:
17,9
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
144 Hz, IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
512
Mini DisplayPort:
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Numri i hard disqeve :
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Pesha [kg]:
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Thunderbolt:
Trashësia [mm]:
247,7
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:
VR Ready:

Bashkangjitja Laptop MSI GS65 Stealth 8SG-039CZ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE