Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI Modern 14 A10M-824, 14", 256GB SSD, 8GB RAM, i hirtë

Kodi i produktit:
134498msi
EAN:
4719072691349
Frekuenca e memories operative:
2666MHz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i procesorit:
Intel Core
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

877.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 73.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ndërthurr një varg veçorish të përsosura teknologjike. Laptopi ka procesor Intel Core i5-10210U, i kombinuar me memorie RAM 8GB. Ekrani 14" shfaq imazhe me kualitet FHD me rezolucion 1920 x 1080 pikselë që mundësohet nga kartela grafike 14B3 (UMA), si dhe ka disk me kapacitet 256GB të llojit SSD. Po ashtu, përfshin WiFi, kamerë, dhe porte USB. Ky laptop vjen me sistem operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072691349
Frekuenca e memories operative:
2666MHz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i procesorit:
Intel Core
Prodhuesi:
MSI
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE