Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI Modern 15 A10M, 15.6", 256GB SSD, 8GB RAM, i zi

Kodi i produktit:
858831msi
Frekuenca e memories:
2666MHz
Lloji i memories operative:
DDR IV
Sistemi operativ:
Windows 10 Home (pa ODD)
Porte IO:
1x USB-C (USB3.2 Gen1 / DP), 1x USB-A 3.2 Gen1, 2x USB-A 3.2 Gen2, 1x Micro SD 1x (4K @ 30Hz), HDMI
Pesha:
1.6 kg

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,043.50 
Ju kurseni : 204.00   (20%)
839.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 69.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop ndërthurr një varg veçorish të përsosura teknologjike. Laptopi ka procesor Intel Core i7-10510U, i kombinuar me memorie RAM 8GB. Ekrani 15.6" shfaq imazhe me kualitet FHD me rezolucion 1920 x 1080 pikselë që mundësohet nga kartela grafike 1151 (UMA), si dhe ka disk me kapacitet 256GB të llojit SSD. Po ashtu, përfshin WiFi, kamerë, dhe porte USB dhe HDMI. Ky laptop vjen me sistem operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Frekuenca e memories:
2666MHz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë:
52Whr
Kapaciteti i memories operative:
8GB
Karta grafike:
1151 (UMA)
Kodi i brendshëm:
10M036BKBB71051U8GXXDX10MH
Lloji i baterisë:
3 qelizore
Lloji i diskut:
SSD
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i memories operative:
DDR IV
Lloji i procesorit:
Intel Core
Modeli i procesorit:
Comet lake, i7-10510U
Përmasat:
356.8 x 233.7 x 15.9 mm
Pesha:
1.6 kg
Porte IO:
1x USB-C (USB3.2 Gen1 / DP), 1x USB-A 3.2 Gen1, 2x USB-A 3.2 Gen2, 1x Micro SD 1x (4K @ 30Hz), HDMI
Sistemi operativ:
Windows 10 Home (pa ODD)
Standardet e WiFi:
AC 9560 (2*2 a/c) + BT5
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE