Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI PS63 Modern 8M-080CZ, Intel Core i7, 8GB RAM, 512GB SSD, 15.6" Full HD, Intel UHD Graphics 620, i zi

Kodi i produktit:
252602
Bluetooth:
Pesha [kg]:
1.6
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,191.50 
Ju kurseni : 292.00   (25%)
899.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 74.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Linja e re e laptopëve MSI-së Prestige është një simbiozë e bukurisë, kompaktësisë dhe performancës. Kudo që të shkoni, PS63 Moderne gjithmonë do të tërheqë vëmendjen dhe ju do të shijoni fuqinë dhe veçoritë që ju nevojiten çdo ditë.
Ky model MSI PS63 Modern 8M përdor një procesor me 4 bërthamë Intel Core i7-8565U që përmban HyperThreading për multitasking të efektshëm me aftësinë për të përpunuar deri në dy procese njëkohësisht në një bërthamë të vetme. Procesori punon në 1.8 GHz, mbështet teknologjinë TurboBoost me aftësinë për të rritur frekuencën e punës në 4.6 GHz, dhe është plotësuar me 8 GB memorie DDR4 (1 modul / 2 slote ). Përveç kësaj, ekrani ofron 15,6 "IPS Full HD (60Hz, 100% sRGB) me rezolucion prej 1920 x 1080 piksele të kombinuara me Intel UHD Graphics. Një hard disk 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe është në dispozicion dhe nuk ka disk optik.
Për më shumë, ekzistojnë porte 1 × HDMI (4K @ 30Hz), USB-C 3.1 Gen 1 (me DP), 2x USB 3.0 / 3.1 Gen 1 (1x me QC3.0) USB 3.1 Gen 2 dhe lidhës i përbërë audio. MSI mundësohet nga një bateri 4-qelizore 82 Wh dhe si sistem operativ ka Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4719072621520
Frekuenca e memories [MHz]:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
356,8
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
PS63 Modern 8M-080CZ
Lansuar:
22. 1. 2019
Lartësia [mm]:
15.9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
512
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Pesha [kg]:
1.6
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia [mm]:
233,7
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Bashkangjitja Laptop MSI PS63 Modern 8M-080CZ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE