Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lens në formë topi Rollei Lens, 90 mm

Kodi i produktit:
237228
EAN:
4048805226672
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
22667
Lansuar:
26. 5. 2018
Prodhuesi:
Rollei

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotografoni imazhe kreative dhe të bukura me ndihmën e lensit në formë të topit që ju sjell Rollei. Aksesori do të ndryshoj mënyrën e perceptimit të botës duke i sjelluar nuanca dhe perspektiva të ndryshme që nuk janë të mundura të kapen me lense të zakonshme. Lensi është i përshtatur për kamerat DSLM dhe DSLR me peshë 945 g, ka 90 mm diametër dhe është plotësisht e pastër në mënyrë që të nxjerrni fotografi të pastërta dhe të detajizuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805226672
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
22667
Lansuar:
26. 5. 2018
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE