Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lente Rollei Lensball 110 mm

Kodi i produktit:
254500
EAN:
4048805226948
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
22694
Lansuar:
16. 2. 2019
Prodhuesi:
Rollei

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jepni fotove tuaja krijimtari mbresëlënëse dhe origjinalitet. Ky asistent i shkëlqyer i qelqit siguron reflektime të qarta dhe të mprehta dhe shumëllojshmëri të madhe të fotove tuaja të peizazhit, arkitekturave me perspektivë të kthyer. Kjo lente është në formë topi që mund ta mbartni në mënyrë të sigurtë në çantën e saj, së bashku me pëlhuren për pastrim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805226948
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
22694
Lansuar:
16. 2. 2019
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE