Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues e-book PocketBook 614+ Basic 3, e bardhë

Kodi i produktit:
216531
EAN:
7640152094392
Formatet e mbështetura:
ACSM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTML, CHM, MOBI, PDF, PRC, RTF, TCR, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
114,6
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 300

Si të porosisim në Gjirafa50?

105.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tablet për lexim PocketBook 614 + Basic 3ka material të kualitetit të lartë, dizajn të thjeshtë dhe elegant. Ky tablet mund të përdoret nga të gjithë, gjë që mundëson përdorimin e rehatshëm të tij. Pesha e lehtë dhe dizajni kompakt e bëjnë të përshtatshëm për ta mbajtur në dorë dhe në xhep. Ka një diagonale prej 6" dhe një rezolucion prej 800 x 600 piksel, që mundëson përdorimin e tij për një kohë të gjatë pa shkaktuar lodhje për sytë tuaj. Kjo pajisje mbështetë 18 formate të librave elektronikë si PDF, DOCX, HTML etj.

Pajisja ka bateri 1300 mAh e cila iu ofron lexim deri në 8000 faqe, 8GB hapësirë që mund të rritet me kartelë memorie microSD deri në 32GB, rimbushet nëpërmjet portit microUSB dhe ka dimensionet 174.4 x 114.6 x 8.3mm. Përmes tij mund të qaseni edhe në aplikacionet online si Dropbox, Send-to-a PocketBook PocketBook Sync, ose ReadRate.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640152094392
Formatet e mbështetura:
ACSM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTML, CHM, MOBI, PDF, PRC, RTF, TCR, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
114,6
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 300
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
4 096
Kodi i prodhuesit:
PB614W-2-D-WW
Lartësia [mm]:
8,3
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
170
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia [mm]:
174,4
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
USB:

Bashkangjitja Lexues e-book PocketBook 614+ Basic 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE