Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i CD-ve Dell 16x për PowerEdge, SATA, T20, i zi

Kodi i produktit:
211775
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
429-14852
Lloji:
DVD burner
Prodhuesi:
Dell
Shkrues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 
Ju kurseni : 4.00   (8%)
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell 16x DVD ± RW është lexues i brendshëm i CD-ve i dizajnuar posaçërisht për serverë Dell PowerEdge, për të shkruar e lexuar formatet e DVD ± R / RW dhe CD-R / RW me shpejtësi deri në 16x.

Ky lexues mund të përdoret me seritë e serverëve e llojit PowerEdge R210, R310, R410, R415, R420, R905, R910 dhe T20, si dhe mund të lidhet me ta përmes teknologjisë SATA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
429-14852
Lloji:
DVD burner
Prodhuesi:
Dell
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
16
Slim:
Teknologjia:
SATA 3Gb/s

Bashkangjitja Lexues i CD-ve Dell 16x për PowerEdge edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE