Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i CD-ve LG GP57EW40, i bardhë

Kodi i produktit:
211781
DualLayer:
Prodhuesi:
LG
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Trashësia [mm]:
137,5
Teknologjia:
USB 2.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi i jashtëm LG i DVD/ CD-ve është shumë i hollë dhe transferon të dhëna në DVD ± R (DL) / RW, DVD-RAM, CD-R bile dhe në disqe-M rezistente. Ky lexues ka shpejtësi të transferimit 1, 2, 2.4, 3, 4, 5, 6, 8, 24x dhe shpejtësi të leximit 4, 5, 6, 8, 24x, varësisht prej llojit të të dhënave dhe disqeve. Për t'u lidhur me kompjuter LG-së i nevojitet konektor USB, kurse gjatë operimit përdorë teknologjitë Silent Play dhe Jamless Play.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
8809484672466
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
144
I jashtëm:
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
1 024
Kodi i prodhuesit:
GP57EW40
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
140
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lartësia [mm]:
14
Lloji:
DVD burner
Pesha [g]:
200
Prodhuesi:
LG
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
66
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
Trashësia [mm]:
137,5
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:

Bashkangjitja Lexues i CD-ve LG GP57EW40 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE