Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i DVD-ve ASUS SDRW-08U1MT/GEN, 9,5mm, i zi

Kodi i produktit:
211774
DualLayer:
Prodhuesi:
ASUS
Trashësia [mm]:
127
Teknologjia:
SATA 3Gb/s
Slim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 
Ju kurseni : 2.00   (8%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS SDRW është lexues dhe transferues (burner) i brendshëm për DVD me hollësi prej 9.5 mm. ASUS transferon të dhëna në DVD ± R (DL) / RW, DVD-RAM, CD-R / RW me shpejtësi leximi 4, 5, 6, 8, 24x dhe transferimi 4, 5, 8, 10, 24x (varësisht prej llojit të të dhënave). Poashtu, bënë leximin dhe shkrimin e disqeve M (M-Disc), të cilat kanë jetëgjatësi më të lartë sesa hard disqe, usb-të apo mediat tjera.

Për t'u lidhur me laptop apo kompjuter, i duhet platforma SATA. Kurse gjatë operimit përdorë teknologjinë E-Green dhe E-Media për të optimizuar zhurmën e pajisjes dhe konsumin e energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
8592457119104
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
128
Kodi i prodhuesit:
90DD027X-B10000
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
140
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lartësia [mm]:
9,5
Lloji:
DVD burner
Pesha [g]:
152
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
88
Slim:
Teknologjia:
SATA 3Gb/s
Trashësia [mm]:
127
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Lexues i DVD-ve ASUS SDRW-08U1MT/GEN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE