Maus Airen RedMouseR, E kuqe

6.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54€ në muaj  

218205
I padisponueshëm
Airen RedMouseR është një maus elegant ergonomike me sensor optik 800 dpi. Mausi është një dizajn kabllor i dizajnuar për përdoruesit e djathtë. Mund të lidhet nëpërmjet USB ose PS / 2 interface. Kablloja ka një gjatësi prej 1.5 m. Mausi ka dimensione 120 x 60 x 40 mm dhe peshë 180 gram.

Detajet teknike

EAN:
5204501910126
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
60
Kodi:
AIREN - RedMouseR
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Po
Në ofertë që nga:
8. 7. 2017
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
180
Prodhuesi:
Airen
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
PS/2, USB-A
Trashësia [mm]:
120
Ueb-i i prodhuesit:
Airentec.com

Shiko produkte të tjera