Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Corsair Gaming Dark Core RGB SE, e zezë

Kodi i produktit:
231180
EAN:
843591021210
Lojë:
Trashësia [mm]:
126,8
Teknologjia:
USB-A
Taste të personalizueshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
106.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

A dëshironi përjetoni tension, shpejtësi, kënaqësi dhe mbi të gjitha pasion për fitore? Atëherë mund ta arrini atë me mausin CROSAIR Gaming Dark Core RGB. Posedon 9 butona dhe dizajn që siguron saktësi, shpejtësi dhe reagime më të larta. Mausi mbështet ngarkimin përmes valëve (Qi wireless charging), arrin ndjeshmëri maksimale deri në 16,000 DPI. Ai është ultrafunksional pasi jep përgjigjje brenda 1 ms.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591021210
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
89,2
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Kodi:
CH-9315111-EU
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
21.2.2018
Lartësia [mm]:
43,2
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
Integruar
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3367
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
16000
Numri i butonëve:
9
Pesha [g]:
128
Prodhuesi:
Corsair
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
126,8
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Vendi i origjinës:
Spain

Bashkangjitja Maus Corsair Gaming Dark Core RGB SE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE