Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MSI Maus për lojëra Clutch GM40, i zi

Kodi i produktit:
1608msi
EAN:
4719072475192
Lojë:
Trashësia [mm]:
125
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 
Ju kurseni : 8.00   (17%)
38.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi i lojërave MSI Clutch GM40 është kombinimi perfekt i ndërtimit të fortë dhe karakteristikave unike. Mausi përbëhet prej sensorit optik me sensivitet prej 5000 dpi dhe është i dizajnuar për t'iu përshtatur lojtarëve që luajnë me dorë të djathtë dhe me të majtë. Ka material rezistent si dhe është mjaft reagues me shpejtësi prej 0.1 ms. Switch-at OMRON zgjasin deri në 50 milionë klikime. Mausi gjithashtu është i përbërë nga konektuesi USB, i mbështjellur në ari që ofron qëndrueshmëri të madhe. Ky maus përbëhet nga 8 taste dhe dimensionet e tij janë 7 cm x 12.5 cm x 3.8 cm. Pesha e mausit është 129 g kurse gjatësia e kabllos është 2 m LED.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072475192
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
70
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi:
S12-0401340-D22
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
38
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3310
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
5000
Numri i butonëve:
9
Pesha [g]:
129
Prodhuesi:
MSI
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE