Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Razer Basilisk, zi

Kodi i produktit:
228973kom
EAN:
8886419332329
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi:
RZ01-02330100-R3G1
Lansuar:
5. 9. 2017
Modeli i senzorit:
Razer 5G

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi për lojëra Razer Basilisk përmban 8 butona të programueshëm, funksione të programueshme të rrotës në bazë se sa fortë shtypet dhe DPI të lëvizëshme. Mausi gjithashtu përmban një sensor optik 16,000 DPI 5G, ndërrues mekanikë të Razer Chroma ose backlight me 16,8 milion ngjyra në mënyra të ndryshme. Ka dizajn ergonomik për dorën e djathtë me panele anësore të përmirësuara. Karakteristika të tjera përfshijnë një përshpejtim deri në 450" për sekondë dhe përshpejtim 50 G . Dimensionet e miut janë 124 x 75 x 43 mm dhe pesha është 107 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419332329
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi:
RZ01-02330100-R3G1
Lansuar:
5. 9. 2017
Modeli i senzorit:
Razer 5G
Ndjeshmëria maksimale DPI:
16000
Prodhuesi:
Razer
Teknologjia:
USB-A

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE