Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Sharkoon Drakonia, i zi

Kodi i produktit:
207609
EAN:
4044951013579
Lloji i tastierës:
Omron
Trashësia mm:
126
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Laser

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044951013579
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1,8
Gjerësia mm:
88,1
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi:
4044951013579
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
10 Shkurt 2017
Lartësia mm:
41,8
Lëvizje mekanike:
Lëvizje në katër anë :
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago A9800
Ndjeshmëria maksimale DPI:
8 200
Numri i butonëve:
11
Pesha g:
150
Prodhuesi:
Sharkoon
Rrota:
Lëvizë në 4 anë
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
126
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com

Bashkangjitja Maus Sharkoon Drakonia edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE