Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Steelseries Rival 710

Kodi i produktit:
228556steel
EAN:
5707119035637
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove3
Trashësia [mm]:
124,8
Teknologjia:
USB-A
Taste të personalizueshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 
Ju kurseni : 20.00   (18%)
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries sjell në treg këtë maus me një dizajn elegant dhe ergonomik, senzor të kualitetit më të mirë ndonjëherë dhe me një ekran OLED, të dizajnuar posaçërisht për lojëtarë të apasionuar që nuk duan të humbasin asgjë.

Ky maus ka senzor optik të llojit TrueMOve3 me ndjeshmëri deri në 12.000DPI, i cili lejon që lëvizjet të jenë në proporcion 1:1 me ato në ekran. Veçanti shtesë e këtij mausi është mundësia e personalizimit të tij, qofshin dritat LED, trupi, senzori apo intenziteti i dridhjeve. Gjithashtu, 7 tastet e tij janë mekanik dhe qëndrojnë deri në 60 milion klikime. Mausi mund të përdoret nga të gjithë sepse ka kabllo me konektor USB me gjatësi 2m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119035637
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
76.2
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Rëndë (prej 131g)
Kodi:
62334
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
5. 10. 2018
Lartësia [mm]:
25,9
Lloji i tastierës:
STEELSeries
Lojë:
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove3
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
135
Prodhuesi:
STEELSeries
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
124,8
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Maus Steelseries Rival 710 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE