Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sensei 310 Ambidextrous Mouse

Kodi i produktit:
981297steel
EAN:
5707119031936
Lojë:
Trashësia [mm]:
125,1
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Maus i diazjnuar posaçërisht për të apasionuarit e lojërave, i cili vjen me një dizajn elegant dhe kualitet të lartë. Ky maus vjen me senzor optik me ndjeshmëri prej 100 deri në 12000DPI dhe me shpejtësi reagimi prej 1ms.

Dizajni i këtij mausi është lehtë i përshtatshëm për çdo lojë dhe lojëtar sepse ka 8 butona të cilët rezistojnë deri në 50 milion klikime dhe janë të mbuluar me material cilësor prej silikoni. Gjithashtu, mausi ka kabllo prej 2m me konektor të llojit USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119031936
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
70,39
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi:
62432
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
10. 8. 2017
Lartësia [mm]:
38,95
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove3
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
92,1
Prodhuesi:
STEELSeries
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
125,1
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE