Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Steelseries SENSEI TEN

Kodi i produktit:
388397steel
Besueshmëria:
100 %
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove Pro
Trashësia mm:
126
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 
Ju kurseni : 26.00   (30%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5707119040334
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
2
Gjerësia mm:
68
Kategoria e peshës:
Mesatar (90-130g)
Kodi:
62527
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
2. 10. 2019
Lartësia mm:
39
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
STEELSeries
Lojë:
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove Pro
Ndjeshmëria maksimale DPI:
18000
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
RGB
Numri i butonëve:
8
Pesha g:
92
Prodhuesi:
STEELSeries
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia mm:
126
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE