Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus ZOWIE by BenQ EC2-A

Kodi i produktit:
280385bz
EAN:
2213212132132121132321
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 
Ju kurseni : 8.00   (12%)
57.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Zowie by BenQ sjell rezolucion të mirë dhe dizajn kompakt me senzorë të ndjeshëm për përdorim të rehatshëm. Mausi ka rezolucion 3200 dpi dhe ka senzor për përdorim edhe në sipërfaqe me kualitet të ulët gjë që ju mundëson të keni performancë të mirë në çdo moment. Dizajni ergonomik i mundëson të përshtatet përsosshmërisht në dorën tuaj.

Dizajn ergonomik për djathtakët

Dizajni i mausit vlen ekskluzivisht për djathtakët. Forma në anën e djathtë është e rrumbullakët që i jep mundësi përdoruesve të lëvizin kyçet më shumë. Mausi është përshtatur për stilet e lojës "palm" dhe "fingertip".

Kontrollim i lehtë

Funksionet e mausit përfshijnë 5 butona që mund të përdoren shumë lehtë. Butonat klasik (majtë, djathtë) komplementohet me rrotën për scroll dhe një çift butonash funksional.

Lidhjet të lehtë

Mausi mund të lidhet lehtë dhe shpejtë me laptopin apo kompjuterin tuaj nëpërmjet platformës USB e cila e instalon softuerin e mausit brenda pak sekondash.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
2213212132132121132321
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
64
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi:
9H.N03BB.A2E
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
28 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Numri i butonëve:
5
Pesha [g]:
93
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
120

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE