Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus ZOWIE by BenQ FK1 +

Kodi i produktit:
631717bz
EAN:
Lidhësit:
USB
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nuk ka rëndësi nëse jeni djathtak apo majtak, ky maus përshtatet përkryer në dorën tuaj. Mausi Gaming Zowie është një maus me konstruksion dhe ndërtim të veçantë për nevojat e lojtarëve të lojërave kompjuterike. Ky maus ka një ndjeshmëri prej 400, 800, 1600 dhe 3200 dpi, si dhe është i pajisur me pesë butona. Dizajn ergonomik dhe shumë të përshtatshëm, dizajn ky i cili mundëson mos lodhje të dorës edhe pas orëve të shumta të shpenzuara duke luajtur. Dimensionet e tij janë 128 x 38 mm dhe peshon vetëm 95 g. Lidhet me port USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi:
9H.N0CBB.A2E
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
5 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
37
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
95
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
128

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE