Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad ROCCAT Taito 2017 King-Size, e kaltër/zezë

Kodi i produktit:
222790
EAN:
4250288199842
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
455
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nuk ka më kompromise! Muaspadi Taito ka një sipërfaqe jashtëzakonisht të lëmuar që është e përkryer për miun, pavarësisht stilit me të cilin luani. Mauspaid Taito 2017 do ta sjellë lojën tuaj në nivel tërësisht tjetër! Është bërë me material të posaçëm, Nano Matrix, i cili garanton rrëshqitje optimale dhe precizitet maksimal. Trashësia optimale prej 3 mm dhe një përmasë e mjaftueshme 455 x 370 mm sigurojnë sipërfaqe të shkëlqyeshme të lojës për secilin lojtar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4250288199842
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
455
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
ROC-13-057
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ROCCAT
Trashësia [mm]:
370

Bashkangjitja Mauspad ROCCAT Taito 2017 King-Size edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE