Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Steelseries QcK - M

Kodi i produktit:
792993steel
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
EAN:
570711900177912
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
320

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 
Ju kurseni : 5.00   (27%)
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries QcK është shoqëruesi ideal për suksesin afatgjatë të çdo lojtari, qoftë amator apo profesional. Kjo është një pad loje special nga një prodhues i njohur, SteelSeries, me një shtresë speciale që siguron drejtime të sakta të mausit në çdo kohë. Mat prej SteelSeries QcK është testuar gjerësisht nga lojtarët profesionistë dhe përmirëson shumë saktësinë dhe përgjigjen e mausëve të klasës së lojrave pa vërejtur shenja të prishjes së sipërfaqes. Në dyluftime, pëlhura e rregulluar e tekstilit lejon mausin të regjistrojë edhe lëvizjen më të vogël duke mbajtur kontroll të përsosur dhe rrëshqitje të vazhdueshme, pavarësisht nga lloji i sensorit. Përveç kësaj, një bazë e veçantë gome pa rrëshqitje siguron besueshmëri të lartë, falë së cilës padi nuk ka asnjë shans për të lëvizur. Dimensionet e padit anë 320 x 270 mm në lartësi 2 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
EAN:
570711900177912
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
320
Kodi:
63004
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia mm:
2
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia mm:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE