Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse dhe ftohëse e laptopit Evolveo, drita të pasme të kaltërta

Kodi i produktit:
245310
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17.3
Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
EAN:
8594161339120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CHE Ania1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo ANIA 1 është zgjidhja praktike dhe ideale për të ftohur laptopin tuaj në mënyrë që të keni performancë të shpejtë dhe konsistente për një kohë të gjatë pa u brengosur për mbinxehjen. Aksesori është i pajisur me 2 flutura me madhësi 120 mm që mbajnë drita të kaltërta LED dhe mund të rrotullohen me 1400 ± 10% RPM, ka madhësi prej 400 x 305 x 30 mm që mund të mbaj laptop nga 12" deri në 17" si dhe mund të konfigurohet në 5 pozicione sipas nevojës tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17.3
Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
EAN:
8594161339120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CHE Ania1
Lansuar:
20. 9. 2018
Lidhës:
2 x USB 2.0
Madhësia e ventilatorit:
2 x 125
Niveli i zhurmës (dB):
15
Përmasat mm:
400 x 305 x 30
Pesha (g):
800
Prodhuesi:
Evolveo
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE