Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse karikuese Belkin Travel Watch për Apple Watch

Kodi i produktit:
261414
Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
745883737413
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Për makinë:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja karikuese Belkin është një karikues i dobishëm me të cilin mund të karikoni me shpejtësi dhe me lehtësi orën tuaj të zgjuar Apple me një kabllo të vetme dhe të fshehur. Mbajtësja mund të vendoset për vertikale (në përputhje me përdorimin e alarmit) ose përdorimin horizontal. Ajo ka material TPU, dhe është e pajtueshme me 38mm dhe 42mm Apple Watch. Mbajtësja peshon 40 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Orë e mençur
EAN:
745883737413
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE