Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për kabllon By BenQ

Kodi i produktit:
954641bz
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
840046034245
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
5J.N0241.061
Lansuar:
25 Gusht 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
37.50 
Ju kurseni : 11.00   (29%)
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ ka zhvilluar një mbajtës të veçantë për kabllo, e cila është projektuar për të gjithë përdoruesit e veçmas për të apasionuarit pas lojërave kompjuterike. Mbajtësi përbëhet nga një bazë e qëndrueshme nga e cila burojnë dy kulla dhe kështu parandalon ngatërresën aksidentale të kabllove apo ndërhyrje të këtij lloji. Kabllot mund të vendosen sipas nevojave tuaja. Produkti është i pajisur me këmbë të gomës për tu siguruar që do qëndrojë statik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
840046034245
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
5J.N0241.061
Lansuar:
25 Gusht 2016
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE