Mbajtëse për laptop Levit8 S - kaltër

15.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29€ në muaj  

223214
1 artikuj
+
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email, messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Detajet teknike

EAN:
8719186003522
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
8719186003522
Në ofertë që nga:
28. 9. 2017
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
Levit8

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera