Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështetëse kabllosh Triton

Kodi i produktit:
218291
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAX-D1-X44-X3
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi i dollapeve të të dhënave dhe distributorëve të fuqisë ofron kualitet për aksesorët dhe produktet e veta. Në vargun e gjerë të produkteve të Triton përfshihet edhe mbështetësin e kabllove. Mbështetësja për kabllo me dimensione 40 x 40mm, e dizajnuar për kabllim të pastër. Mbështetëset janë ideale për sisteme vertikale dhe horizontale. Mund të lidhen me dy vidha në sirtarin e metaltë dhe pastaj të tërhiqet kablloja. Seti poashtu përfshin 2 vidha M6x10, rondele plastike dhe 2 vidha M6.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAX-D1-X44-X3
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE