Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse GPO për vinyl, e zezë

Kodi i produktit:
270911
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5060237570924
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GPO20
Lansuar:
3. 10. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A keni nevojë për të ruajtur regjistrimet tuaja vinyl në një vend të sigurt? Kompania GPO sjell në treg mbrojtësen GPO për ruajtjen e regjistrimeve vinyl në mënyrë të sigurtë. Kjo mbrojtëse është në gjendje të mbajë 30-35 borde dhe ka një kapak i cili mund të hiqet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5060237570924
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
GPO20
Lansuar:
3. 10. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
GPO
Ueb-i i prodhuesit:
Gporetro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE